THE BASIC PRINCIPLES OF SON DAKIKA

The Basic Principles Of son dakika

The Basic Principles Of son dakika

Blog Article

TÜRK Telekom’un gençlik markası Selfy’nin sunduğu sınırsız internetle kullanılan mobil World-wide-web 2023’te toplam 50 milyon GB’a ulaştı.

Otomobil satışlarında kampanya etkisi TCMB kirada soğuma bekliyor "Sıkı duruş piyasalara hızlı yansıdı"

Sinemanın neredeyse thirty yılı aşkın bir dönemine damga vuran oyuncunun annesi, yıllar önce babasının ve onun ailesinin söylediğini yapsaydı bizim onu Helloç tanıyamayacağımızı, sinema seyircisi olarak böyle bir güzellikten mahrum olacağımızı biliyor muydunuz? İlk anda kulağa tuhaf gelse de işin aslı bu.

YALIN, profesyonel müzik kariyerinin 20’nci yılını Beşiktaş Stadyumu’nda verdiği konserle kutladı.

Açlık ve yoksulluk sınırı ile ilgili rakamlar ise korkutucu tabloyu ortaya koyarken emeklinin refahı için varietyüller konuşuluyor. SGK Başuzmanı İsa Karakaş, emeklinin zammı ile ilgili beklentileri değerlendirdi.

Rus basınında yer alan habere göre; Rusya'nın başkenti Moskova’daki bir konser salonuna silahlı kişilerce saldırı yapıldı.

“Bu terör eylemini Azerbaycan halkı advertına ve kendi advertisementıma şiddetle kınıyor, measurement, Rus halkına, mağdurların ailelerine ve yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

Bir ay Ekonomi Haberleri önce görevi veren DEAŞ komutanlarının kendisine Telegram üzerinden ulaştığını ifade eden saldırgan bir Ekonomi Haberleri süredir o kişilerle aynı Telegram grubunda olduğunu da itiraf etti.

121 kişinin hastaneye kaldırıldığı düşünülüyor ve aralarında az sayıda çocuğun da bulunduğu yaklaşık sixty kişinin durumunun 'ciddi' veya 'son derece ciddi' olduğu belirtildi.

İstanbul Kasaplar Esnaf Odası üyesi Veysel Günal, "Et ve Süt Kurumu'nun ithal et getirmesi ve sanayicilere eti vermesi nedeniyle piyasalarda biraz arz-talep dengelendi. Kırmızı et şu anda 650-seven hundred lira bantlarından 580 lira bantlarına kadar geriledi. Aşağı yukarı kilogramında 70 lira civarında bir düşüş oldu" dedi. Et ve Süt Kurumu'ndan alınan bilgiye göre yıl sonuna kadar kırmızı et ithalatı devam edecek.

"Emekliler açlığa mahkum ediliyor" diyen Baş, staj ve çıraklık sigortasının da SGK başlangıcı sayılması gerektiğini belirtti.

Üvey kızlarını yıllarca istismar ettiği ortaya çıkan adam, kendisini savunacak avukat bulamadı

Maduro canlı yayında Türkiye ile yatırım anlaşması imzaladı Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Türkiye ile Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması Anlaşması’nı imzaladı. Maduro, ülkesi ile Türkiye arasındaki işbirliğinin dayanışma temelli olduğunu söyledi

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası rezervlerinde kritik eşik aşıldı. Merkez Bankası’nın swap hariç net rezervleri four yıl sonra bir ilk Ekonomi Haberleri yaşadvertı.

Rusya Soruşturma Komitesi'nden, ölü sayısını en az 93'e çıkaran ve bu sayının artabileceğine dair geçilen uyarının yanı sıra şu açıklama yapıldı:

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde Güneykaya beldesi belediye başkanlığı seçimini AK Parti adayı kazandı

Report this page